0530 090 16 12 info@mcsyapisistemleri.com

Hakkımızda

Mcs Yapı Sitemleri

Yıllara Dayanan Tecrübesi ile MCS Yapı Sitemleri

Hakkımızda

2000 yılından itibaren kendi ismiyle ön plana çıkan UĞUR GEÇGEL 2010 yılında MCS Yapı Sistemlerini kurarak hizmet alanını genişletti ve dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen MCS YAPI , finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile Bursa'da pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır. Mcs Yapı , insanı ön planda tutan , yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren bir firmadır. MCS YAPI gerçekleştirdiği projede sektörün önde gelen firmalarından olmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz
Yapı sektöründe sürekli gelişime ve değişime açık , müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir şirket olarak üstlendiğimiz işleri eksiksiz doğru ve zamanında teslim ederek güvenilir hizmet sunmaktayız.Ayrıca yapıların güvenlik standartlarını en üst düzeye çıkarmak bireylerin yapı konusunda bilinçlenmesini sağlamaktayız. Yönetim sorumluluğu ve prensipleri doğrultusunda kaynakları kullanırken çevreye zarar vermeyi de engellemekteyiz.

Misyonumuz
Temelde kaliteli ve güvenli yapılaşmayı sağlamak , müşteri memnuniyeti, şeffaflık, dürüstlük, maliyet ve kalite açısından net ve ekonomik çözümler üretmek, çağın getirdiği yenilikleri müşterilerimizin hizmetine sunmak, sürekli bir değişim ve gelişim içerisinde bulunmaktayız. Çalışmalarımızla yasaların bize tanımış olduğu yetki ve sorumlulukları yasalara bağlı kalarak uygulamaktayız.